Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

BOSS Sertifikalandırma ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi İstanbul merkezli olup 2016 yılından bu yana Türkiye’nin tamamında çeşitli sektörlerdeki firmalara yönetim sistemleri, ürün belgelendirme konularunda sektörde 15 yıllık tecrübeye sahip şirket ortaklarının yönetiminde uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte belgelendirme hizmetleri vermektedir.

BOSS Sertifikalandırma ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi hizmetlerini yasaların gerektirdiği standartlar çerçevesinde, günün gereklerine ve müşterilerinin şartlarına uygun, gerçekçi yöntemlerle sunmaktadır.

BOSS Sertifikalandırma ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi internet sitesinde yayınladığı tüm belgelerin belgelendirmesini yapabilecek yeteneğe sahip bir kuruluştur.

BOSS Sertifikalandırma ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi uzman kadrosuyla müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede düşünerek hizmet vermekte ve hizmetleri sırasında müşteri şikayeti almamak üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

BOSS Sertifikalandırma ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi kalitenin ve güvenin vazgeçilmez ilkeler olması gerektiği dünyamızda bu bilinç ile hareket etmekte ve sözlerini zamanında yerine getirmek adına tüm engelleri kaldırmayı kendine görev edinmektedir.

BOSS Sertifikalandırma ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi kalite sektöründe uzman ekiple çalışma, uygun fiyat, prensipli çalışma, planlanan zamanda belgelendirme, müşterilerinin tam anlamıyla memnuniyeti ilkeleriyle bu sektörün en doğru ve en dürüst kuruluşlarından birisidir.

BOSS Sertifikalandırma ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi ISO serisi belgeler, yabancı ülkelere giriş belgeleri, Sağlık Bakanlığı denetimine tabi belgelendirmeler, Avrupa’ya uygunluk belgeleri (CE belgeleri),marka ve patent tescil işlemleri, iş sağlığı ve güvenliği belgesi, helal (halal) belgesi vb. tüm sistemlerde belgelendirme hizmetlerini planlı bir hizmet anlayışıyla zamanında sağlamaktadır.

Başarmak için önce istemek gerekir. Biz bu bilinçle hareket ederken yine bu bilinçle hareket eden kuruluşlarla uzun yollar almak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Uluslararası Ortaklarımız