Şirketimiz ve Değerlerimiz
İletişim
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No:4 (Canan Business ) Ataşehir - İstanbul
+90 (0216) 314 00 94
+90 (0552) 324 84 43
info@bosscert.com
www.bosscert.com

BossCert, İstanbul merkezli olup, 2016 yılından bu yana Türkiye’ de farklı sektörlerde firmalara yönetim sistemleri, ürün belgelendirme, eğitim vb. konularda hizmet vermektedir.

 

BossCert, 3. taraf uygunluk değerlendirme alanında 15 yıldan fazla tecrübeye sahip şirket ortaklarının yönetiminde uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte denetim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

 

BossCert, hizmetlerini yasaların gerektirdiği standartlar çerçevesinde, günün gereklerine ve müşterilerinin şartlarına uygun, gerçekçi yöntemlerle sunmaktadır.

 

BossCert, web sitesinde yayınladığı tüm belgelerin belgelendirmesini yapabilecek yeteneğe sahip bir kuruluştur.

 

BossCert, uzman kadrosuyla müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede düşünerek hizmet vermekte ve hizmetleri sırasında müşteri şikâyeti almamak üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

 

BossCert, kalitenin ve güvenin vazgeçilmez ilkeler olması gerektiği dünyamızda bu bilinç ile hareket etmekte ve sözlerini zamanında yerine getirmek adına tüm engelleri kaldırmayı kendine görev edinmektedir.

 

BossCert, kalite sektöründe uzman ekiple çalışma, uygun fiyat, prensipli çalışma, planlanan zamanda belgelendirme, müşterilerinin tam anlamıyla memnuniyeti ilkeleriyle bu sektörün en doğru ve en dürüst kuruluşlarından birisidir.

 

Başarmak için önce istemek gerekir. Biz bu bilinçle hareket ederken yine bu bilinçle hareket eden kuruluşlarla uzun yollar almak için var gücümüzle çalışmaktayız.

 

 

COĞRAFİ KAPSAM:

 

  • Boss Sertifikalandırma, belgelendirme ve gözetim hizmetlerini Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde gerçekleştirmektedir.
  • Boss Sertifikalandırma, faaliyet göstermiş olduğu alanlardaki faaliyetlerinden kaynaklanan yükümlülüklerine karşılık olarak yaptığı düzenlemeleri, yaptırmış olduğu mesleki sorumluluk sigortası ile göstermektedir.
  • Yurt dışında faaliyet göstermeye karar verilmesi halinde yürütülecek olan faaliyetler sigorta kapsamına dahil edilecektir.

 

 

 


Bizimle İletişime Geçip, Hizmetlerimiz Konusunda Bilgi Alabilirsiniz!